چاپ پاور بانک تبلیغاتی

فروش و چاپ انواع پاوربانک در جنس ها ، شکل ها و قدرتهای متفاوت با یکسال گارانتی:

۱- پاور بانک های کارتی از جنس پلاستیک فشرده با قابلیت چاپ دو رو رنگی در قدرت‌های متفاوت قابل سفارش می‌باشد.

۲- پاور بانک تبلیغاتی چرمی با قابلیت چاپ رنگ و چاپ رنگ سفید با دستگاه فلت
پاور بانک یا شارژر همراه جهت شارژ وسایل الکترونیکی که با انواع شارژر های یو اس بی شارژ می‌شوند به کار می‌رود. پاور بانک بهترین وسیله برای شارژ انواع موبایل ، تبلت و ام‌پی‌تری پلیر و دوربین عکاسی ؛ خیال شما را از هر گونه نگرانی در مورد شارژر باطری وسایل الکترونیکی آسوده می‌کند .


چاپ پاور بانک

همراه با استفاده روزافزون از تلفن‌های همراه و تبلت و سایر تکنولوژی‌های پرتابل نیاز به منبعی جهت شارژ سریع و مجدد آنها در حین حرکت و کارهای روزمره بیشتر و بیشتر احساس می شود. Power Bank یا منبع تغذیه همراه، بدلیل حجم و وزن کم انتخابی مناسب جهت رفع این نیاز می‌باشد و همینطور به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مفید و کارا و به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی گزینه‌ای مناسب به نظر می‌رسد. پاور بانک‌ها با حجمهای مختلف و تنوع و زیبایی در طراحی، سلایق مختلف مخاطبان را پوشش می‌دهد .

ظرفیت پاور بانک به زبان ساده میزان شارژی است که یک پاور بانک در خود نگه می‌دارد و میزان شارژدهی پاور بانک بستگی به گجتی دارد که در حال شارژ توسط پاور بانک است. کلیه پاور بانک‌های پرشین پرینت با گارانتی یکساله تعویض ارائه می‌گردد.

پاور بانک تبلیغاتی

پرشین پرینت لوگو و یا متن دلخواه شما را با استفاده از بروزترین دستگاه‌های چاپ و حکاکی، بر روی پاور بانک حک و یا چاپ می‌کند. پاور بانک تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کارآمد و مصرفی، توانسته گوی سبقت را از سایر هدایای تبلیغاتی برباید و سهم بزرگی از هدایای تبلیغاتی الکترونیکی را به خود اختصاص بدهد.

امروزه استفاده ازپاوربانک تقریبا به امری معمول تبدیل شده است وبه عنوان امری ضروری برای استفاده کنندگان موبایل وتبلت وپخش کننده‌های پرتال شناخته شده است.

فقط نکته مهم اینست که فراموش نکنید خود پاوربانک نیز نیاز به شارژ دارد!


[justified_image_grid preset=c1 filterby=off image_categories=powerch image_taxonomy=attachment_category]

Close Menu