ارائه خدمات چاپ بر روی انواع متریال (مولتی استایل،پلکسی، کامپوزیت)

صنایع مختلف ، تولید کنندگان و سازندگان تجهیزات نیاز به وسیله‌ای دارند تا بتوانند اطلاعات مربوط به دستگاه‌های خود را بر روی آن درج نمایند و همینطور مارک و برند تجاری سازنده را معرفی نمایند؛ لذا استفاده از تابلو ، لوح ، مارک و پلاک فلزی امری معمول در این زمینه است.
با توجه به پیشرفت در صنعت چاپ امروزه می توان چاپ تابلو و لوح را بدون محدودیت در تعداد رنگ و کیفیت بالا اجرا نمود. همینطور با استفاده از خاصیت شکل پذیری فلزات می توان از تکنیک برجسته سازی نیز استفاده نمود که تاثیر بسزایی در زیبایی پلاک و مارک‌های ساخته شده دارد.

چاپ تابلو و لوح - پرشین چاپ
چاپ تابلو و لوح - پرشین چاپ

چاپ تابلو

پرشین پرینت آماده همکاری با کلیه همکاران ، دفاتر کانون‌های تبلیغاتی و بازرگانان محترم در زمینه طراحی و ساخت انواع پلاک های فلزی در ابعاد و رنگ های متنوع با قیمت مناسب و رعایت کلیه اصول چاپ می‌باشد. برای دریافت لیست قیمت لطفا با دفتر پرشین پرینت تماس بگیرید. خدمات ما در زمینه چاپ تابلو و چاپ لوح به شرح زیر است:
– چاپ و تولید انواع پلاک‌های آلومینیومی در ابعاد و ضخامت های مختلف و بدون محدودیت در رنگ
– ساخت انواع پلاک‌های استیل در ابعاد و ضخامت های مختلف
– تولید مارک‌های پلیستر در رنگها و ابعاد مختلف
– حک سریال و مشخصات بر روی پلاک
– پلاک، مارک، لوح، تابلو، استیل، برنج، آلومینیوم، چاپ فلز، پلی استر، بج سینه، حکاکی، لیزر، مارک پلی استر، مارک ژله ای، لیزر فلزات، پلاک لیزری.

مصرف کنندگان پلاک و مارک فلزی طیف وسیعی از صنایع و تولیدکنندگان را شامل می‌شود و به دلیل اینکه هر کالای تولیدی نیاز به چیزی برای شناساندن مارک سازنده و یا اطلاع دادن درباره مشخصات کالای تولیدی نیاز دارد ، استفاده از مارک و پلاک ساخته شده از جنس فلز بهترین انتخاب است چرا که دارای دوام و ماندگاری بسیار بالا است و قابلیت بالایی در انعطاف ازنظر شکل ظاهری ، چاپ و رنگ بندی دارد.

چاپ لوح

پرشین پرینت با در اختیار داشتن دانش به روز و تجربه در چاپ تابلو و چاپ لوح این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا بتوانند به بهترین شکل و با کیفیت مطلوب اقدام به شناساندن مارک و برند خود به بازار هدف نمایند.

تولید انواع تابلو ، لوح و پلاک فلزی از جنس استیل ، آلومینیوم و برنج در ضخامت و ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری ، طراحی طبق سفارش و چاپ با رنگ بندی مختلف بدون محدودیت در رنگ و طرح.

تجربه ثابت نموده است بهترین انتخاب برای چاپ تابلو ، چاپ لوح ، پلاک و مارک فلزی استفاده از سه نوع فلز استیل ، آلومینیوم و برنج می باشد که هرکدام دارای ضخامت های مختلف و کارایی های خاص خود هستند.